Кава мелена Lavazza Tiera 4 100% Arabica Selection 250 г

116.23 грн.

Кава мелена Lavazza Tiera 4 100% Arabica Selection 250 г

116.23 грн.
  • Країна виробник - Італія
  • Виробник - Lavazza
  • Форма випуску - Мелена
  • Склад: 100% арабіка
  • Вага - 250.0 (г)

Цю каву по праву називають елітною. ЇЇ купаж - це зерна арабіки, які дозволяють додати насичений, сильний і стійкий аромат. Випиваючи чашечку цього божественного напою, кожен зможе відчути легку кислинку з фруктово-солодкими нотами.

Зерна в цієї меленої кави збиралися вручну з екологічно чистих плантацій Колумбії, Перу, Гондурасу, тому кожен гурман бажав би бачити у себе в колекції цей ароматний напій.

Кава Lavazza відрізняється найвищою якістю, так як всі технологічні процеси від збору до поставки покупцю проходять ретельний контроль. Зібрані зерна піддаються сухій обробці, що дозволяє зберегти більшість корисних елементів кави. Транспортування здійснюється в спеціальних контейнерах з кліматичним контролем. Для того щоб покупець максимально довго відчував незабутні аромати і смак створена спеціальна пергаментна упаковка.

Цю мелену каву можна готувати в турці вдома або в дорогих професійних каво-машинах. Додавши трохи молока або збитих вершків, ви завжди отримаєте відмінний капучіно, латте, який буде мати густу і стійку пінку.

Кава мелена Lavazza Tiera 4 100% Arabica Selection 250 г