Кава мелена Lavazza CREMAeGUSTO Gusto Classico 250 г

73.75 грн.

Кава мелена Lavazza Tiera 4 100% Arabica Selection 250 г

116.23 грн.

Кава Мелена Lavazza Qualita ORO 250 г

109.45 грн.

Кава мелена Lavazza CREMA e GUSTO RICCO 250 г (Не мальована)

41.25 грн.

Рекомендоване

«Lavazza» - мрія будь-якого гурмана!
  

Важко сперечатися з тим фактом, що нинішній вибір кави - справа вельми не проста. Звичайно, для гурманів або шанувальників напою все йде набагато простіше - ця категорія людей вже має усталені смаки. Але навіть вони, випиваючи кухлик італійського шедевра, визнають, що даний напій - справжнє чаклунство у сфері створення купажів, присмак якого просто неможливо забути.
  

Проста ідея і важка праця


  Для багатьох вже не секрет, що компанія «lavazza» є піонером в області створення купажів. Саме змішування різних сортів кавових зерен призвели до такого грандіозного успіху і популярності бренду. Безумовно, такі складні процеси не проходять вручну, як це було сто років тому. Однак, рецепти зберігаються досі. Випускаючи зернової та мелену каву, «lavazza» застосовує найсучасніші методи контролю над виробничими процесами. Такий підхід не просто гарантує високу якість продукції, але і відмінно зберігає ті природні властивості, які дані кавовим зернам самою природою.
  

Незважаючи на безліч видів продукції, особливою повагою споживачів користується «lavazza» зерновий. Це й не дивно. Чудова апаратура і новітні технологічні процеси дозволяють створити такий процес обробки зерна, при якому зберігаються всі терруари продукту. Органолептичні властивості такого напою - справжня мрія будь-якого гурмана! Дуже важливий той факт, що, незважаючи на інноваційні процеси в процесах виробництва, компанія з точністю ​​зберігає секрети перших рецептів і дарує їх шикарний смак споживачам.
 

Гідності, що не переоцінити!


 Велика книга культури вживання кави включає в себе і яскраву сторінку, назва якої - «lavazza». Компанія не тільки відкрила нові смаки і аромати напою, але й розробила цілий комплекс заходів, які допомагають довгий час зберігати кавову продукцію. Саме цією компанією були придумані вакуумні упаковки, без яких сьогодні немислимо обійтися. Саме «lavazza» подарувала людям відмінні кавові апарати, які дозволяють насолоджуватися напоєм, перебуваючи, практично, в будь-якому місці. Важливо розуміти, що компанія прямо або побічно має відношення до всіх новинок, у сфері обробки і створення кавового напою.
  

Основним напрямом компанії є мелена і зернова кава. Дивовижні купажі кращих сортів арабіки та робусти створюються професійними фахівцями, на основі тих безцінних знань, які добув колись Луїджі Лаваццо. Для сучасного шанувальника кави не існує жодних проблем, якщо йому не підходить присмак шоколаду, а більше до смаку винний аромат. Революційні технології дозволяють створити такий напій, який буде задовольняти навіть самого прискіпливого клієнта.
 

Купити «lavazza» - це удача!
  

Це не рекламний заклик. Дане твердження дійсно вірно і актуально. На превеликий жаль, існує безліч підробок, які підносять любителям кави напої сумнівної якості, прикриваючись, при цьому, знаменитим брендом. Тому, придбання справжнього «lavazza» реально вважається успіхом. Купити «lavazza» можна в нашому магазині, який гарантує відвідувачеві високу якість продукції, і її справжнє походження. По самій скромній ціні в Україні, наша компанія пропонує напій, який підкорив кілька поколінь шанувальників кави.
 

Наш «lavazza» недорога і справжня!